ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Siyonizmin Maşalarının Din Tahripçileri Ayağına Örnek

Siyonizmin Maşalarının Din Tahripçileri Ayağına Örnek

Tarih 06 A?ustos 2017, 00:35 Editör Yönetici

Demek ki siyonizmin Türkiye'deki yeni hizmetkarlarının el değiştirdiğinin ıspatı.

Demek ki siyonizmin Türkiye'deki yeni hizmetkarlarının el değiştirdiğinin ıspatı.

Mustafa İslamoğlu, Mehmet Okuyan, Caner Taslaman vs. gibi ehli bidat sapkın grubun içinden olan Abdulaziz Bayındır'ın konuşmasının lâzımî özeti, videosu en altta;

"Kuran'a göre Mescidi Aksa için kimse mücadele etmemeli, oradaki Müslümanlar Filistini ve Gazzeyi boşaltmalı ve başka yerlere gitmeliler. Dünya Müslümanları da İsraile tepki göstememelidir.!"

"CIA'nın ortadoğu uzmanı ve siyonist RAND kuruluşu yazar ve stratejistlerinden Graham Füller'in sipariş ettiğim kitapları elime ulaştı. Piyasada bulamadığım bir kaç kitabı daha var, onlarıda bulunca alacağım, özellikle Siyasal İslamın Geleceği isimli kitabı.

Bu adam ılımlı Protestan İslam Projesinin mimarı olan kişidir. Kurtlar Vadisi'nde Aron Feller ismiyle canlandırılmış ve dizinin bir bölümünde Türkiye'de Kuran'ı siyonizmin çıkarlarına uygun biçimde birilerine yorumlatacakları mesajı verilmişdi.
(Kuran Feller, yazarsanız Google'a videoyu bulursunuz)

17-25 Aralık sürecine kadar İslâmı Sekülerleştirme ve Müslümanların İslam algısını Batıya entegre etme çalışmalarının yönetimini FETÖ üzerinden yürütmüş olan bu Yahudi asıllı şeytan kılıklı üstdüzey CIA yöneticisi, bu süreçten sonra Türkiye'de bayrağı FETÖ'den alıp yedek kulubesinden çıkardıkları stepne bir ekibin eline vermiştir. Çünkü eski planlama ve ekip, yeni süreçte artık bu topraklarda deşifre ve hatta afişe olmuştur.

Dolayısıyla artık seküler İslam'ın inşâsı ve Kuran'ın yeniden yorumlanması projesi, kadrolu hadis düşmanlarının eliyle, hadis savaşları kulvarından yürütülmeye başlanmıştır. Çünkü artık iyice tecrübe ettiler ki, Kuran'ın Siyonizmin çıkarlarına zarar vermeyecek şekilde yorumlanması karşısındaki en büyük engel Sünnet, Hadis ve Ehli Sünnet Mezheplerdir.

Adamlar onlarca yıldır sürdürdükleri ve akla ziyan paralar harcadıkları bir projeyi bir çırpıda çöpe atacak değillerdir. Elbette yedek oyuncuları, ekipleri ve B planları vardı.!

DAEŞ'in kuruluşu da aynı şekilde bu planların bir diğer sac ayağıdır. Bu yapmacık hâricî örgütle hem işgal etmeyi planladıkları toprakların nüfusunu boşaltıyorlar, hemde hadis inkarcısı sözde Kuran'cılara bahâne ve malzeme oluşturuyorlar.

Görene her şey açık; Sadece 17-25 aralık sonrası, yani son dört sene içinde toplumdaki İslami söylem ve tartışmalardaki değişimi ve bu söylemlerin yerel maşalarındaki u dönüşlerini incelemeniz yeterli olacaktır."

Bu haber 5295 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ABDULAZİZ BAYINDIR

ALLAH OLMAYAN BİR ŞEYİ BİLEMEZ Mİ? ALLAH GELECEĞİ BİLİR Mİ?

ALLAH OLMAYAN BİR ŞEYİ BİLEMEZ Mİ? ALLAH GELECEĞİ BİLİR Mİ? ALLAH OLMAYAN BİR ŞEYİ BİLEMEZ Mİ? ALLAH GELECEĞİ BİLİR Mİ? (Abdülaziz Bayındır, Fehmi İlkay çeçen

Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign