ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

Tarih 08 Ocak 2018, 09:55 Editör Yönetici

Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

Abdulaziz Bayındır'ın resmi web sitesinde "FETHULLAH GÜLEN VE ABDULAZİZ BAYINDIR'IN ANLAŞTIĞI FITRAT ZEMİNİNDE DİYALOG" başlıklı yazıyı Kasım 2007'de yazılmış siteye ise Ekim 2016'da eklenmiş. 08.01.2018 itibari ile yazı sitenin ana sayfasında ve Yazılar kısmında da yer almaktadır.Yazıda ki, dipnotlardan biri: [1] Bu metin, Abdulaziz BAYINDIR'ın Kasım 2007'de Pensilvanya'da Fethullah GÜLEN'in bulunduğu bir ortamda yaptığı konuşmanın ana temasının, Gülen'in talebi üzerine Dr. Ali BAYRAM ile birlikte yazıya geçirilmiş halidir.

Yazıda ki bir ibare ise şöyle: " İlâhî kitaplardan alınan bilgiler de fıtrattan alınanlar gibi zikirdir. Allah Teâlâ şöyle buyurur:

“… De ki, bu (Kur’an) hem benimle beraber olanların hem de benden öncekilerin zikridir. Aslında onların çoğu bu gerçeği bilmez, o sebeple yüz çevirirler.(Enbiya 21/24) "


Fethullah Gülen ve Abdulaziz Bayındır'ın mutabık olduğu konular üzerine yazılan bu yazıda ki, bu ibarede ilahi kitaplar dediği hangilerdir. Bizim bildiğimiz şu an 1 ilahi kitap var o da Kuran'dır. Diğerleri ilahi kitap olma vasfını kaybetmiştir. Klasik bir diyalog projesi artığı. Zaten yazının başlığıda herşeyi belli ediyor..

Dipnotta Belkıs'ın tahtı ile yazdıkları ibareler ise tamamen ehli sünnete aykırı görüşler.

Kısacası, Bayındır yine bizi şaşırtmadı..
Yazı burada yani kendi sitelerinde duruyor. Demek ki kaldırma ihtiyacı hissetmediler.

http://www.suleymaniyevakfi.org/yazilar/fethullah-gulen-ve-abdulaziz-bayindirin-anlastigi–fitrat-zemininde-diyalog.html

    Sayfayı kaldırırlarsa burdan görmek için tıklayın

   17, 25 Aralık sürecinin ardından Fetö ile bağlantısı olanlar belirlenirken 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra bile bu yazıyı sitelerinden açıkça ilan eden Abdülaziz Bayındır FET֒den ne zaman sorgulanacak?

   Ve işin ilginç tarafı kendileri taa Pensilvanya’da Fetö ile buluşuyorlar, taleplerini karşılıyorlar, bir diğeri (Mustafa İslamoğlu) “hocaefendinin ayakkabısını yetiştiremezsiniz” diyordu ama TV’den tarikat ve cemaatleri hedef gösterip suçluyorlar. Bu şekilde hedef saptırıp kendilerini gizliyorlar.

   Aldığı ikinci el telefonda bylock çıktı diye zindana atılan ve avukat masraflarına binlerce lira harcayan masumlar yerine kendini açıkça ortaya koyan, 15 Temmuz darbesinden sonra bile Fetö ile alakalı yayınlarını kaldırmayan bu zatları alsalar ya! Hatırlarsınız Abdülaziz Bayındır Papa’ya da “hazret” diye hitap ediyordu. Sonraki savunmasında “Tevrat ve incile uyarlarsa zaten Kur’an’a uymuş olurlar” gibi zırva şeyler savuruyordu. Bunların da nereden kaynaklandığı belli oldu.

Yazı linki: http://www.suleymaniyevakfi.org/yazilar/fethullah-gulen-ve-abdulaziz-bayindirin-anlastigi--fitrat-zemininde-diyalog.html

Bu haber 3683 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ABDULAZİZ BAYINDIR

ALLAH OLMAYAN BİR ŞEYİ BİLEMEZ Mİ? ALLAH GELECEĞİ BİLİR Mİ?

ALLAH OLMAYAN BİR ŞEYİ BİLEMEZ Mİ? ALLAH GELECEĞİ BİLİR Mİ? ALLAH OLMAYAN BİR ŞEYİ BİLEMEZ Mİ? ALLAH GELECEĞİ BİLİR Mİ? (Abdülaziz Bayındır, Fehmi İlkay çeçen

Siyonizmin Maşalarının Din Tahripçileri Ayağına Örnek

Siyonizmin Maşalarının Din Tahripçileri Ayağına Örnek Demek ki siyonizmin Türkiye'deki yeni hizmetkarlarının el değiştirdiğinin ıspatı.

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign