ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Görüşümüz ve Seyda Tahir Elçi'nin Ramazan Hakkında Beyanı

Görüşümüz ve Seyda Tahir Elçi'nin Ramazan Hakkında Beyanı

Tarih 27 Mayys 2020, 01:23 Editör Yönetici

Kendiside Diyarbakır'lı bölgenin değerli alimlerinden biri Molla Tahir Elçi'nin görüşü..

Önemli iki adet ses kaydı ‼️ Birincisi bölgenin değerli alimlerinden SeydaMolla Tahir Elçi'nin konu ile alakalı verdiği bilgiler. İkincisi meşhur Ramo'nun hastaneden son ses kaydı..

***

Doğu Anadolu'muzun mümtaz Şeyhlerine ve Alimlerine de itibar etmeyecekseniz size Allâhu Teala'dan insaf dilemekten başka çaremiz yoktur.

Bu videoyu, zaten konuyu bilerek Ramazan kardeşe destek olan Ehli Bidat'e yönelik paylaşmıyoruz. Onlar ifsatın farkında oldukları için bu konuyu deşiyorlar. Biz Ehli sünnet kardeşlerimizin bilmeden kime neye hizmet ettiklerine dikkat çekmek için paylaşıyoruz.

Allâhu Teala dostlarının yolundan ayırmasın. Amin.

Salih Diner
Reddiyeler.com olarak ta gördük ki, ülkemiz Müslüman toplumu olarak yine sınıfta kaldık. Duygularımıza yenik düştük. Halbu ki, İslam'ın hatrı bütün beşeriyetten üstündür. Yemişimiz Ramazanı.. Ben ehli sünnet değerlerimize düşman olana düşmanım. Ramazan direk düşman demiyoruz, ama beslendiği kaynaklar ve ifadeleri sıkıntılı diyoruz. Bugün ışid gibi sapık akımlar müctehid kabul ettikleri İbn Teymiye'nin fetvaları binlerce masum Müslüman katletti. Ramazan İBn Teymiye'yi seviyorum diyor, diğer yandan Işid'e düşmanım diyor, adamın aklı yerinde değil, batıni anlamda meczup değil, gerçeten sağlıki anlamda meczup. Bazı ahmaklar İslami ilimlerden bi haber olduğu halde "Ramazan hocanın açıklamaları ne güzel" diyor. Ramazanın okuduğu tekfirci yayınlardan dolayı cümleleri arasında ki dolaylı yoldan Müslümanları tekfir etmesini göremiyor. Ama ben tekfirci değilim diyor..

Dedik ya, Yunus Emre'yi işine gelince kullanıyor, ama Yunus Emre'nin meşhur "Gel kardeş hakkı bulayım dersen, bir mürşidi kamile varmadan olmaz." kelamını görmezden geliyor. Ramo'ya göre o zaman günümüzde hakiki bir mürşit yok, o zaman günümüzde en son hak din İslam nasıl hayatta kalıyor be ahmak.. Gelsin ona kıyamete kadar Evliyanın Allah dostlarının peygamber varislerinin olacağını delilleri ile ispatlayalım, lakin kitap kurdu bizi hafife alır Ramo. İmam Rabbani'yi de okurum diyip, İmam Rabbani Hz gibi tarikat ehline kafir diyen İbn Teymiye'yi de severim diyor. Ne ayaksın sen Ramo.

Kısaca Mevdudi, Seyyid Kutup, İbn Teymiye gibileri takip ettiğini, sevdiğini açıkça itiraf eden birinin peşine düşenlere Allah cc hidayet versin. Diğer yandan çevir kazı yanmasın hesabı İmam Rabbani'de okuyorum diyen, İbni Arabi'yi tarikatçılardan daha iyi bilirim şeklinde kibrini ortaya koyan birine merhamet gösterip, İslam'ın ehli sünnet müktesabatına sıkıntılı bir beşer için sırtını dönene de yazıklar olsun diyoruz.. Bunun vebalinin getirisini elbet göreceklerdir. Hakkın hatırını bir meczup Ramazan'a tercih eden klavye mücahitleri iyi dinlesin şimdi:

Ramazan, son ses kaydında İmam Rabbani dedelerimiz den diyor. Söylemiştik adam kurnaz, helal olsun yüzlerce insanı taktı peşine, akıllı adammış...

Şimdi bu ses kaydını da buradan paylaşıyoruz. Adam resmen yalan konuşuyor. İmam Rabbani'ye dedemiz diyor, bir diğer videosunda seyyidim diyor, İmam Rabbani Hz. seyyid olmadığına göre, hayırdır demezler mi? Ulu camide namazı uzattığı için bazen imamların arkasında kılmadığını söylüyor, ama onu tanıyanlar imam arkasında namaz kılmadığını ve Cuma namazı kılmadığını söylüyorlar. Sanırım bundan sonra Ramazan Cuma'ya da gider. Çünkü adam harbiden kurnaz, iyi bir pirim yaptı.

Dostlar bırakın Ramazan'ı kendi dünyasına, Allah cc onunda yardımcısı olsun, doğru yola ulaştırsın. Bu vesile ile din tahripçileri Mevdudi, Seyyid Kutup gibileri de tanıyın. Sitemizin sol tarafında ki menüden bulup bakın bakalım nasıl sapık görüşleri varmış.

Son telefon kaydı:
ALLAH RASÜLÜNE HAKARET EDEN MEVDUDİ ZINDIĞINA HATASI YOK DİYEN BİR ADAMI DESTEKLEMİYORUM http://youtu.be/Akz0dEuF3y0?t=659
Diyarbakırlı Ramazan Deşifre Edildi

Diyarbakırlı Ramazan Deşifre Edildi

Herkes iyi niyetli olarak paylaştı ama işin altından başka şeyler çıktı.. [Devamını Oku...]

Bu haber 3861 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİYARBAKIRLI RAMAZAN

Diyarbakırlı Ramazan Hastaneden Çıktı Baklayı Çıkardı

Diyarbakırlı Ramazan Hastaneden Çıktı Baklayı Çıkardı Yeni Akit tv isimli youtube kanalında canlı yayına çıktı ve konuştu...

Diyarbakırlı Ramazan Deşifre Edildi (Güncellendi)

Diyarbakırlı Ramazan Deşifre Edildi (Güncellendi) Herkes iyi niyetli olarak paylaştı ama işin altından başka şeyler çıktı..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign