ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 492294220
Toplam Çoğul: 739062969
Abdulaziz Bayındır (Hâşâ) Allah Bilmez diyor.. (Video)

Abdulaziz Bayındır (Hâşâ) Allah Bilmez diyor.. (Video)

Tarih 01 Ocak 2013, 00:08 Editör

Devamında izleyeceğiniz video Abdulaziz bayındır ve sünnete önem vermeyen bana Kuran yeter diyen Mealcilerin nasıl acınacak bir konuma düştüğünün bir göstergesdir. Mealcilik veya Ben biliyorum adına neyi inkar ettiğine bakın..

İNANILACAK GİBİ DEĞİL AMA, İNTERNETE DÜŞEN BU VİDEO NE ACIDIR Kİ, TAASAVVUFİ BİRÇOK TERİMİ KENDİ KAFASINCA ÇARPITIP MİNYONLARCA KESİMİ ŞİRK, KÜFÜR İŞLEMEKLE SUÇLAYAN İLAHİYAT PROFÖSÜRÜ OLMUŞ BİRİNİN ŞİRKE VE KÜFRE DÜŞÜP KENDİNİ DİNDEN İMANDAN EDECEK CÜMLELERİ SARF ETMESİNİ VE HAŞA ALLAH BİLMEZ DİYEREK NASIL BİR İNANCININ VAR OLDUĞUNU AÇIKÇA İLAN EDİYOR...

ŞU HADİS-İ ŞERİF İLE DEVAM EDELİM; "MÜ'MİNE KAFİR DİYENİN KENDİSİ KAFİR OLUR..."GEL GELELİM BU ABDULAZİZ BAYINDIR, BİLİNDİĞİ GİBİ HAK MEZHEPLERİ KABUL ETMİYOR, EVLİYALARA HAK TARİKATLARA VE DAHA BİRÇOK EHLİ SÜNNET İNANCINA KARŞI ÇIKARAK KENDİ ÇARPITTIĞI AYETLER İLE İNSANLARIN AKLINI KARIŞTIRIP, İMANI İLE OYNUYOR.. AKLI SELİM İLE DÜŞÜNEMEYEN İNSANLARDAN BAZILARIDA BU GİBİ ADAMLARA KAPILIYOR, İŞTE BU VİDEO YİNE BİRÇOK DELİLDEN BİRİDİR, ARTIK BU VİDEOYU İZLEYEN KİŞİ, ŞU AYETİ İYİ ANLASIN...

Başınıza gelen herhangi bir musibet, kendi ellerinizle işledikleriniz yüzündendir. (Bununla beraber) Allah çoğunu affeder. ( Şura 30. ayet)

Bu gibi insanları takip edenlere son sözümüz ise; Vakit varken, tövbe edin...

 Ancak tevbe edip durumlarını düzeltenler ve gerçeği açıkça ortaya koyanlar başkadır. Zira ben onların tevbelerini kabul ederim. Ben tevbeyi çokça kabul eden ve çokça esirgeyenim. (Bakara 160. ayet)


Bayındır'ın kendi sesinden ifadesi bu videonun içinde...
Abdulaziz Bayındır hakkında daha geniş malumat için tıklayınız:

Bu haber 25315 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ABDULAZİZ BAYINDIR

Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra Diyalog Projesi ve Abdulaziz Bayındır 15 Temmuz'dan Sonra

Siyonizmin Maşalarının Din Tahripçileri Ayağına Örnek

Siyonizmin Maşalarının Din Tahripçileri Ayağına Örnek Demek ki siyonizmin Türkiye'deki yeni hizmetkarlarının el değiştirdiğinin ıspatı.

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim