ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Mehmet Emin Akın kimdir ve kısa cevabımız..

Mehmet Emin Akın kimdir ve kısa cevabımız..

Tarih 22 Ekim 2017, 14:21 Editör Yönetici

Web sitemize mesajı üzerine bazı bilgiler...

Bu kişi hakkında kategori açıp işlerimizden dolayı birşeyler eklememiştik. Kendisi bize şu mesajı göndermiş;

GönderenMehmet Emin Akın
Konuadımın sitenizde yer almasının açıklamasını talep
E-Postam****@gmail.com
Tarih22 Ekim 2017, 09:56
IP31.223.**.***
Mesajes-Selamu aleykum ve rahmetullahi ve berkatuhu. Ey Ehl-i Sünnet kardeşlerim, bu fakiri ve Rasulullah'ın (sallallahu aleyhi ve sellem) Sünneti ve ashabı için canını vaktini ve tüm varlığını ortaya koyan ve Türkiye'de Şiilerin ve Rafızilerin bellini kıran bir insan olarak yayınladığım binlerce vesikyla otadadayken ve bunların Ümmet için tehlikesi gençlerimize ve bu Ümmete anlatmama rağmen, bize böyle bir yaftayı uygun görmenizin Kitabullah'ın ayatı ve Sünnet-i Rasulullah'ın (sallallahu aleyhi ve sellem) göre benimle konuşmaya davet ediyorum . 0555 968 ** **
 

Sen kendini din adamı kisvesinde fetvalar verip, videoların yazıların ile binlerce insana kendi zırvalarını akıl diye yamayıp, insanların itikadi olarak sapmalarına yol açacaksın, bizde sana kategori açmayacağız öyle mi?

Mehmet bey, senin mesajın vesilenle bazı birkaç videona bakınca kategori açmakla aslında haklı olduğumuzu anladım. Senki bugünkü vehabilik/selefilik görüşlerini (bazılarını kendine has değiştirsende) savunacaksın, İbn Teymiye gibi birini müctehid kabul edip onun yolundan gideceksin, Selçuklu ve Osmanlı'yı soluyarak peygambere uzanan hak tarikatları Yahudilikle suçlayacaksın, Mevlana Hazretleri gibi zatların ifadelerini çarpıtarak saldırıp ve daha birçok haltı yiyorsun, birde bize mesaj atıyorsun... Birileri açıktan tekfir ederken, sen gizliden tekfir ediyorsun.. Bunları biz yemeyiz Mehmet bey, Anadoluyu ilim irfanla mayalayan iftira attığın evliyaların vebali sana yeter.. Allah dostlarına düşmanlık edenlerin halini bilmem kabul edermisin de, Buhari'de ki kudsi hadisi bir kez daha hatırlatırım.. 

https://www.youtube.com/watch?v=_4oaGZ34G8w Senin şu videon dahi senin ne olduğunu göstermeye yeterde artar bile.. Nerenden tutsak elimizde kalır. Silmene gerek yok kayıtlı bizde.
 
Allahu Teala sen ve senin gibleri ıslah etsin.

Bu haber 12541 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MEHMET EMİN AKIN

İbn Arabi ve Said Nursi'ye iftira eden Mehmet Emin Akın

İbn Arabi ve Said Nursi'ye iftira eden Mehmet Emin Akın İbn Arabi ve Said Nursi'ye iftira eden Mehmet Emin Akın

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign