ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 3

Toplam Tekil: 423783970
Toplam Çoğul: 651783583
MEHMET OKUYAN'I BEYAZ TV'YE GÖRMEZ TAVSİYE ETMİŞ!

MEHMET OKUYAN'I BEYAZ TV'YE GÖRMEZ TAVSİYE ETMİŞ!

Tarih 06 Ağustos 2017, 01:34 Editör Yönetici

Mehmet Görmez, Beyaz Tv'ye, Mehmet Okuyan'ı tavsiye etmiş!


Kadir Mısıroğluna atfen, Abdülhamit Kılıç:  "Mehmet okuyan'ı, beyaz tv'ye görmez tavsiye etmiş."https://twitter.com/abdulhamidkilic/status/893391467867230208

Not: Haberi, Kadir Mısıroğlu Hoca'nın sekretaryasından te'yid ettim. Görüşme, Mısıroğlu'nun birinci adamıyla, Osman Gökçek'in birinci adamı ve ilgili alanla sorumlu kişi arasında gerçekleşmiş. 

 

İslamoğlu'nun, Görmez'i ve Taslaman'ı sahiplenmesini de göz önüne alırsanız, bağlantıları biraz daha aydınlatmış olursunuz. Mustafa Öztürk'ün de Cumhurbaşkanlığı "Huzur Dersleri"ne, Görmez tarafından tavsiye edildiği belirtilmişti. 

 

Söz konusu zevatın söylemleri arasında fazlaca fark görünmüyor zaten. 

Görmez'in, fikirlerini açıkça konuşamamasının sebebi, kanaatimizce bugüne kadar temsil ettiği önemli dini makamda deşifre olmadan rahatça çalışabilmekti. Bunu da başardı. Bıraktığı miras, iyi bir idare gelirse şayet, 30 yılda ancak temizlenebilir.

 

05.07.2017

 

 Dr. Ahmet Gelişgen

Bu haber 2012 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DR. AHMET GELİŞGEN

Ahmet Gelişgen Hoca Diyanet'e Geri Dönüşü - Takdiri İlahi

Ahmet Gelişgen Hoca Diyanet'e Geri Dönüşü - Takdiri İlahi Gelişgen hoca kendisine birçok haksızlıkların yapıldığı kuruma geri döndü..

GÖRMEZ'İN SÖYLEMLERİYLE, BAZI EYLEM VE YAZILARI ARASINDAKİ TUTARSIZLIK!

GÖRMEZ'İN SÖYLEMLERİYLE, BAZI EYLEM VE YAZILARI ARASINDAKİ TUTARSIZLIK! GÖRMEZ’İN SÖYLEMLERİYLE, BAZI EYLEM VE YAZILARI ARASINDAKİ TUTARSIZLIK!

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim