ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 496305866
Toplam Çoğul: 744274286
Ahmet Gelişgen Hoca Diyanet'e Geri Dönüşü - Takdiri İlahi

Ahmet Gelişgen Hoca Diyanet'e Geri Dönüşü - Takdiri İlahi

Tarih 06 Eylül 2018, 10:24 Editör Yönetici

Gelişgen hoca kendisine birçok haksızlıkların yapıldığı kuruma geri döndü..

Dr. Ahmet Gelişgen hoca, başarılı kariyerine rağmen 2012 yılında mevcut Diyanet yönetimi tarafından, sınavını birincilikle geçerek girdiği Diyanet Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanlığından bir nevi mobbing yapılarak Orman Bakanlığına tayini çıkarılmıştır. Geçtiğimiz senelerde de kendisine iftiralar atılmasına binaen Ebubekir Sifil gibi hocaların açıkça isim vererek desteklediği Gelişgen hocanın yeni görevi ehli sünnet çevrelerde olumlu karşılandı.

Fetö'nün o dönemler birçok kurumda etkili olduğunu düşünürsek, başarılı bir ilahiyatçıya elbette bu denli haksızlık yapmalarına başlıca sebep, Ahmet Gelişgen hocanın mevcut Diyanet yönetminin ve kurulun ehli sünnet dışı alınan kararlarına itiraz etmesidir. Nitekim bir ilahiyatçının Orman Bakanlığına müşavir olarak atamasını yaparak böylece bu engelden kurtulmuş olsalarda, ilahi kaderden kurtulamayacaklardır.

Zaten web sitemiz ve kendine ait www.ahmetgelisgen.com web sitesinde Diyanet'te ki yapılan yanlışlıkları ve ehli sünnete zarar veren karar ve kişileri açıkça isim vererek reddiyeler ve açıklamalar yaptığı zaten bilinmektedir. Gelinen en son aşamada Meclis'den geçen ve kanunlarda yapılan değişiklikler sonucu, tüm bakanlık müşavirliklerin lağvedilmesinden sonra kişilerin eski görevlerine dönmesi hükmüne binaen Diyanet'e geri dönmesini cilve-i Rabbani olarak görüyoruz..

Bize gelen bazı bilgiler ışığında ise, Diyanet içerisinde ki modernist kesim bu durumdan son derece rahatsız olduğu, ehli sünnet hassasiyeti olan kesimin ise sevindiği durumudur. Rahatsız olan kesimin birşeyler yapmaya çalıştığı ancak kanun hükümlerinden dolayı birşey yapamadıklarıda gelen bilgiler arasında. Bakalım yeni Diyanet yönetimi bu konuda nasıl hareket edecek, dikkatle takipçisi olacağız.

Bu vesile ile Ahmet Gelişgen hocamıza yeni görevinde başarılar dileriz, Rabbim hayırlara tebdil eylesin. Rabbim ehli sünnet hassasiyeti olan ilahiyatçıların sayısını çoğaltsın, modernist ve bidat ehlini rezil rüsvay eylesin.

Reddiyeler.com Yönetimi

Bu haber 1466 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DR. AHMET GELİŞGEN

MİSYONER MESAJLARINA DİKKAT!.

MİSYONER MESAJLARINA DİKKAT!. MİSYONER MESAJLARINA DİKKAT!.

GÖRMEZ'İN SÖYLEMLERİYLE, BAZI EYLEM VE YAZILARI ARASINDAKİ TUTARSIZLIK!

GÖRMEZ'İN SÖYLEMLERİYLE, BAZI EYLEM VE YAZILARI ARASINDAKİ TUTARSIZLIK! GÖRMEZ’İN SÖYLEMLERİYLE, BAZI EYLEM VE YAZILARI ARASINDAKİ TUTARSIZLIK!

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim