ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 5

Toplam Tekil: 428346661
Toplam Çoğul: 657990343
Nureddin Yıldız'ın

Nureddin Yıldız'ın "Allah arşından gözetliyor" lafına reddiye..

Tarih 03 Haziran 2016, 15:59 Editör

Nureddin Yıldız'ın birçok ifsada götüren açıklamalarından birine reddiye..

Nureddin Yıldız'ın "Allah arşından gözetliyor" sözünün ne anlama geldiğini Ebubekir Sifil hoca cevablıyor..

Allahu teala bizi bu ifadelerden ve bu ifadeleri hafife almaktan muhafaza buyursun...Selefilerin-Vehabilerin müctehid kabul ettiği İbn Teymiye'yi müctehid kabul eden ve öven Nureddin Yıldız'ın Mekke'de üniversite okumaya gittikten sonra vehhabilerden etkilendiği artık su götürmez bir gerçek... Vehabilerin görüşlerinin birçoğunu direk veya dolaylı yoldan aktaran Nureddin Yıldız'a artık ümmetin alimlerinin gereken cevabı vermeye başlaması elzemdir.. Ebubekir Sifil hoca bu anlamda güzel bir girişim yaparak isim vermesede taşı gediğine yerleştirmiştir..


Umarım adeta Nureddin Yıldız'ın reklamını edercesine fiilerde bulunan İhsan Şenocak gibi hocaefendilerinde artık yanlışı görüp, meşrulaştırmanın ve kaymaların önüne geçmesi lazımdır..


Aşağıda ki videoda iki adet video kesiti vardır..

Video şikayet üzerine Youtube tarafından kaldırılmıştır. Videonun içeriğinde Nureddin Yıldız'ın "Allah arşından gözetliyor." dediği video ve bu söze karşılık Ebubekir Sifil hocanın verdiği cevap vardı. Nureddin Yıldız bu videodan raharsız olacağına Mekke'de vehhabi akidesinden aldığı zehirlerden arındırsın kendini... Yazık...

Bu haber 14777 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
NUREDDİN YILDIZ

Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Nureddin Yıldız Sahabe Hakkında Sözleri ve İslamoğlu Ziyareti

Nureddin Yıldız Sahabe Hakkında Sözleri ve İslamoğlu Ziyareti Nureddin Yıldız Sahabe Hakkında Sözleri ve İslamoğlu Ziyareti

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim