ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 3

Toplam Tekil: 428346800
Toplam Çoğul: 657990510
Osmanlı Düşmanı Nureddin Yıldız (video eşliğinde)

Osmanlı Düşmanı Nureddin Yıldız (video eşliğinde)

Tarih 24 Mayıs 2016, 08:27 Editör

Tarihi çarpıtarak Osmanlı düşmanlığı yapıyor..

Nureddin Yıldız bazı videolarında Osmanlı'yı över gibi yapıp yine ince ince tenkid edip, gerçekle bir bağı olmayan bilgileri servis etmekte. Tarikatları anlatırken yaptığını buradada yapıyor. Nureddin Yıldız'ın tarzı bu olsa gerek, önce sol gösterip sonra sağ vurmak misali.. Ama yanılıyor ve hem kendini hemde dinleyenlerini aldatıyor. İmam Rabbani ks., İbn Arabi ks., şefaat, tarikat, rabıta ve diğer bazı konularda yaptığı çarpıtmalar ile zararlı kişiler arasına giren Yıldız'a, halen iyimser gözle bakanlar onun tatlı diline aldanmıştır..

Osmanlıya 2. Abdulhamit'e laf attığı videoda görülmekte, bu arada 2. Abdulhamit ile Aziz Mahmud Hudayi Hz. aynı zamanda yaşamadığını bilemiyecek kadar bu konularda cahil olduğunu ve kuru bir inat ile kinini kustuğunu anlayabiliriz, Arabistan'da üniversite okumak yaramamış Yıldız'a anlaşılan, vehabilerin Osmanlıyı kafir görmeleri gibi fırsatını bulsa tekfir mi edecek sorularını akla getiriyor?

Milleti ifsada götürecek bilgileri servis eden Nureddin Yıldız'a yapılan hüsnü zan altında ki davranışlar onun bu veballerine ortak olmaktır..

İşte video:

(Not: Videolar hiçbir hakaret içermediği halde Nureddin Yıldız'ın vakfı Sosyal Doku tarafından şikayet edilerek yayından kaldırılmakta.)


Bu haber 15520 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
NUREDDİN YILDIZ

Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü Nureddin Yıldız'ın Tenkitlere Tahammülsüzlüğü

Nureddin Yıldız Sahabe Hakkında Sözleri ve İslamoğlu Ziyareti

Nureddin Yıldız Sahabe Hakkında Sözleri ve İslamoğlu Ziyareti Nureddin Yıldız Sahabe Hakkında Sözleri ve İslamoğlu Ziyareti

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim