ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Kilisenin bahçesinde oynayan Sait Çamlıca gerçekleri

Kilisenin bahçesinde oynayan Sait Çamlıca gerçekleri

Tarih 05 Kasym 2018, 11:05 Editör Yönetici

Sait Çamlıca'nın ne olduğunu anlamaya yeterde artar bilgiler..

Almanca Öğretmenliği bölümünden 2000 yılında mezun olup son yıllarda Mustafa İslamoğlu gibilere takıldığından dolayı dinde rahatça ahkam kesme özgürlüğü hisseden, özellikle maneviyat erlerine karşı ithamlarda bulunan, Ak Parti yalakalığı, Erdoğan şakşakçılığı ile takipçi toplayan Sait Çamlıca hakkında bir kaç şeyi sizlerle paylaşmak istedik.

   Kilise bahçesinde oynayıp papaz sevgisi ile büyüyen Sait Çamlıca Fetö kanalı Mehtap Tv’de kadınlarla programa katılıp papazı överken imamları da kötülüyor.

   Sait Çamlıca 2007 yılında sitesinden “HİKAYELER” bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinden menkıbeler paylaşıyordu

 BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

   Eğitim Seminerleri ile dikkatleri üzerine çeken Sait’in 2010 yılından sonra gezi imamı olarak bilinen İhsan Eliaçık gibi saçma adamları takip ettiği ve insanlara da tavsiye ettiği görülüyor.

BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

   Kitap satışı ve konferans ile para kazanan Sait 2013 yılları civarında Mustafa İslamoğlu takipçisi olduğu anlaşılıyor. Mustafa İslamoğlu’nu cilalayıp Fetö’ye cephe alıyor.

BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

   2015 yılı itibariyle Erdoğan yalakalığı ile prim yapmaya çalışan Sait bu sıralarda tarikat ve cemaatlere de sarıyor. Her yazısında tarikatlara ve cemaatlere saldıran Sait’in bir yazısından örnek vereceğiz.

   Sözde “Kur’an derdi” ile cemaatleri hedef haline getiriyor:

   Bu yazıyı kaleme alan Sait’in şuan yaklaşık 30 tane kitabı bulunuyor ve insanları kitabına yönlendiren reklamlar yapıyor.

   Kur’an’ı sadece başkasının yazdığı mealden anlayabilen Sait Çamlıca Kur’an ilimlerini temelden zirveye kadar okuyarak hayatını zaten Kur’an’a vakfeden cemaatlere saldırarak bağlı olduğu hocasının misyonunu üstleniyor.

TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALARKEN

   İlimsiz olduğu için bayağı bir üslupla tarikatlara saldıran Sait tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyor ve eleştirdiği duruma düşüyor:

CEHALETİNE ÖRNEK

   İlimsiz dedik; Kur’an’ı okuyorsa ancak yazılan bir mealden okuyabilen kaide ve kurallarına, gramerine, icazına, sarf ve nahvine dair hiçbir ilmi alt yapısı yok. Öyle ki İslami temel bilgilerden de habersiz olduğu her halinden anlaşılıyor. 

   Ve yine tarikatlara saldırmak adına rezil oluyor

HİLAL TV’DEN DEVAM

   Kur’an’daki açık ifadelere rağmen ayetleri inkar edercesine Adem a.s’a baba bulmaya çalışan Mustafa İslamoğlu’nun telkinleriyle Hilal Tv’de boy göstermeye devam ediyor.

 

GÜLER MİSİN AĞLAR MISIN?

   Durumlar böyle iken Mustafa İslamolu’na bağlı bir haber sitesi Sait Çamlıca’yı eleştiren birini bahane ederek “dini bilgiden habersiz İsmailağa cemaati” yazmış.

   İsmailağa Cemaatine ilimsiz diyen echeller daha Kur’an’ı arapçasından okuyamıyor, yan yana gelen iki kelimenin terkibini izah edemiyor, faili mefulü, mübteda haberi, câr mecrûru bilmiyorlar.

   Önlerine meal olarak ne konmuş ise, müsteşriklerin kitaplarında ne okudularsa ve hocaları ne anlatıyor ise din olarak onu benimseyip kabul ediyorlar. 

DİKKAT EDİN!

   Maalesef bu adamlar hükumete yakın gözükmek, Erdoğan taraftarlığı yapmak suretiyle insanları kendilerine çekip Mustafa İslamoğlu gibilere ve bozuk fikirlere yönlendiriyorlar.

   Kitap satışları düşeceği için bizi hedefe koyacaktır elbette ama halkımızın bu gerçekleri görmesi gerekiyor.

   Allah ve Resulünden ashabı ile bize kadar gelen bu dini kendi yorumlarına dayanan yeni bir din uydurmak suretiyle bozmaya çalışacaklar ama elbette başaramayacaklar…

www.ihvanlar.net

Bu haber 3383 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
SAİT ÇAMLICA

Ak Parti Üsküdar kadın kolları Sait Çamlıca'yı çağırmış

Ak Parti Üsküdar kadın kolları Sait Çamlıca'yı çağırmış Ak Parti Üsküdar kadın kolları Sait Çamlıca'yı çağırmış

Bir müftümüzün Sait'e kapak mahiyetinde cümleleri..

Bir müftümüzün Sait'e kapak mahiyetinde cümleleri.. Din bozguncularından biri olan Sait Çamlıca'ya cevap..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign