ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 1

Toplam Tekil: 250091050
Toplam Çoğul: 386502947
Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası atan Mehmet Okuyan! Reddiye İçerir!

Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası atan Mehmet Okuyan! Reddiye İçerir!

Tarih 11 Haziran 2017, 18:24 Editör

Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası atan Mehmet Okuyan! Reddiye İçerir!

Ülkemizde ki reformist akımların öncülerinden olan ve alimlerimizin dinlenilmesi tehlikeli olarak not düştüğü biri olan prof. Mehmet Okuyan'ın geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Hz. Meryem as.'a iftirasını dinleyeceğiz. Hz. Meryem annemiz Hz. İsa'yı babasız dünyaya getirdi, yani bu Hz. İsa'nın mucizesidir, ayetle sabittir. Lakin, buna akılcı yaklaşan modernist kafaların geldiği noktada Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası attılar, bunu yapan da bir ilahiyat profösörü Mehmet Okuyan..


Cübbeli ahmet Hocanın bir televizyon programın da cevap verdiği ve Mehmet Okuyan'ın bu sapkın görüşünü anlattığı kesitide içeren video, mutalaka izlemelisiniz..

BU ÜÇ VİDEOYU İZLEDİĞİNİZDE MEHMET OKUYANIN NASIL İNKAR YOLUNA GİTTİĞİNİ VE İNSANI İMANDAN EDEN BU SAPIK GÖRÜŞÜNÜ DELİLLERİ İLE İZLEMİŞ OLACAKSINIZ.. ARTIK BU ADAMIN PEŞİNDEN GİDENLER İMANLARININ TEHLİKEYE DÜŞTÜĞÜNÜ ANLARLAR İNŞAALLAH.


İşte kendi kendini yalancı çıkaran konuşmasını içeren bir diğer video:


Bu haber 17463 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şİİ İRAN VE SAPKIN YÖNÜ! www.irangercegi.com

"ŞİİLER, EHLİ SÜNNET'İ KÜFÜRLE İTHAM ETMELERİ VE SAHİH HADİSLERİ REDDETMELERİ SEBEBİYLE HER İKİ YÖNDEN KÜFRE DÜŞMÜŞLERDİR." (İMAM-I GAZALİ Rah.)MEHMET OKUYAN

Sinan Yılmaz hocadan Okuyan'a Tevessül Reddiyesi (Video)

Sinan Yılmaz hocadan Okuyan'a Tevessül Reddiyesi (Video) Sinan Yılmaz hocadan Okuyan'a Tevessül Reddiyesi

Yalan Haberler Üzerinden Menzil'e Saldıranların Gerçek Yüzü

Yalan Haberler Üzerinden Menzil'e Saldıranların Gerçek Yüzü Menzil'e saldıranlar Mehmet Okuyan ve Mustafa İslamoğlu'nun düğününü görmezden geldi..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim