ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 3

Toplam Tekil: 442487478
Toplam Çoğul: 675248347
Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası atan Mehmet Okuyan! Reddiye İçerir!

Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası atan Mehmet Okuyan! Reddiye İçerir!

Tarih 11 Haziran 2017, 18:24 Editör

Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası atan Mehmet Okuyan! Reddiye İçerir!

Ülkemizde ki reformist akımların öncülerinden olan ve alimlerimizin dinlenilmesi tehlikeli olarak not düştüğü biri olan prof. Mehmet Okuyan'ın geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Hz. Meryem as.'a iftirasını dinleyeceğiz. Hz. Meryem annemiz Hz. İsa'yı babasız dünyaya getirdi, yani bu Hz. İsa'nın mucizesidir, ayetle sabittir. Lakin, buna akılcı yaklaşan modernist kafaların geldiği noktada Hz. Meryem'e çift cinsiyetli iftirası attılar, bunu yapan da bir ilahiyat profösörü Mehmet Okuyan..


Cübbeli ahmet Hocanın bir televizyon programın da cevap verdiği ve Mehmet Okuyan'ın bu sapkın görüşünü anlattığı kesitide içeren video, mutalaka izlemelisiniz..

BU ÜÇ VİDEOYU İZLEDİĞİNİZDE MEHMET OKUYANIN NASIL İNKAR YOLUNA GİTTİĞİNİ VE İNSANI İMANDAN EDEN BU SAPIK GÖRÜŞÜNÜ DELİLLERİ İLE İZLEMİŞ OLACAKSINIZ.. ARTIK BU ADAMIN PEŞİNDEN GİDENLER İMANLARININ TEHLİKEYE DÜŞTÜĞÜNÜ ANLARLAR İNŞAALLAH.


İşte kendi kendini yalancı çıkaran konuşmasını içeren bir diğer video:


Bu haber 21977 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MEHMET OKUYAN

Mehmet Okuyan Kur'an ile nasıl aldatıyor izleyin

Mehmet Okuyan Kur'an ile nasıl aldatıyor izleyin Mehmet Okuyan Kur'an ile nasıl aldatıyor izleyin

Mehmet Okuyan apaçık olan Kur'an'a tefsir(!) yazıyor, yorumlar müthiş

Mehmet Okuyan apaçık olan Kur'an'a tefsir(!) yazıyor, yorumlar müthiş Mehmet Okuyan apaçık olan Kur'an'a tefsir(!) yazıyor, yorumlar müthiş

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim