ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 2

Toplam Tekil: 423784016
Toplam Çoğul: 651783633
İnternetteki Zehir Sitelerine Dikkat Edin

İnternetteki Zehir Sitelerine Dikkat Edin

Tarih 25 Haziran 2015, 16:12 Editör Yönetici

Kur'an araştırmaları platformlarına dikkat

İnternette ve özellikle Facebook’ta “Kur’an” adıyla Müslümanları aldatma ve zihinlerini bulandırma yöntemlerinde artış var. 

   “Kur’an araştırmaları gurubu” “Kur’an’daki din” ve benzeri başlıklarla açılan sayfalarda Kur’an-ı Kerim öne çıkartılıyor ancak amaç Kur’an’ı öğretmek veya sevdirmek değil.

   Kitabımız Kur’an burada Müslümanları çekebilmek için bir araç olarak kullanılıyor. Hedef öncelikle Müslümanları “hadis-i şeriflerden” uzaklaştırmak.

   Hadis inkarcısı olan bu takım Peygamberimizin sözlerine itibar etmiyor ama her ne hikmet ise tabi olduklarının hocalarının dini yorumlarına itibar ediyor.

CANER TASLAMAN VE ABDÜLAZİZ BAYINDIR

   Bu tarz sayfaların başını Abdülaziz Bayındır ve Caner Taslaman’ın ekibi çekiyor. Öyle saçma bir durum ki, Peygamberimizi dinde saf dışı bırakma gayreti içine girenler bu kişilerin ayet yorumlarını, fetvalarını, din yorumlarını seve seve takip edip yayınlıyorlar.

   Bu din Peygamberimize değil de bunlara inmiş, Allahu Teala “peygambere itaat edin” buyurmamış da bunlara itaat edin buyurmuş, Kur’an-ı Kerimi açıklama yetkisi Peygamberimize değil de bunlara verilmiş gibi hareket ediyorlar.

   Ve maalesef bunlara kanan, aldanan insanlar mevcut.

   Hiç mi akıl teraziniz yok, hiç mi ilim den nasibiniz yok ey insanlar! Bunlara nasıl itibar edersiniz. Peygamberimizi saf dışı bırakıp kendi din yorumunu “Kur’an araştırması” diye size yutturmalarına nasıl müsaade edersiniz?

   Azıcık düşünün, ölçün ve tartın…

www.ihvanlar.net

Bu haber 16849 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
CANER TASLAMAN

Caner Taslaman'ın tosladığı anlardan sadece biri!

Caner Taslaman'ın tosladığı anlardan sadece biri! Caner Taslaman'ın tosladığı anlardan sadece biri

Caner Taslaman'a Soruyoruz! – Hüseyin Avni Hocaefendi

Caner Taslaman'a Soruyoruz! – Hüseyin Avni Hocaefendi Caner Taslaman'ın tosladığı münazara programından sonra, kendisine bir darbe de Hüseyin Avni Hocadan..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim