ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
İŞTE, SURiYE

İŞTE, SURiYE "HULA" da İRAN DESTEKLİ Şİİ KATLİAMI !!

Tarih 03 Haziran 2012, 02:29 Editör Yönetici

İŞTE, SURiYE "HULA" da İRAN DESTEKLİ Şİİ KATLİAMI !! (video)

Şii İran destekli Suriye'nin Humus kentine bağlı Hula ilçesinde Beşşar Esad yönetimine bağlı ordu birliklerinin yaptığı katliamı kameralara anlatan tanıklar, yürekleri sızlattı.

Katliamdan yaralı olarak kurtulan, ancak güvenlik gerekçesiyle kimliğini açıklamak istemeyen bir kadın, Esad yönetimine bağlı askerlerin evlerini bastığını, kadın ve çocukları odalara sıkıştırarak üzerlerine ateş açtığını öne sürdü.
Olayda babası ve kardeşini kaybettiğini belirten kadın, Özgür Suriye Ordusu güçlerinin Esad yönetimine bağlı askerlerle çatışmaya girmesinin ardından muhalifler tarafından kurtarıldıklarını söyledi. Başka bir kadın da evlerinde kocası dahil 12 kişinin öldürüldüğünü, askerilerin yanı sıra Hula'ya beyaz renkli araçlarla giren Şebbiha milislerinin saldırılara katıldığını belirtti.
Aynı kadın, saklayarak katliamdan kurtardığı bir çocuğu kameralara gösterdi.
Katliamdan yaralı olarak kurtulan başka bir kadın da kocası evde olmadığı sırada Şebbiha milislerinin saldırdığını, dövülerek evlerine getirilen başka sivillerle birlikte üzerlerine ateş açıldığını söyledi.


Bu haber 18858 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
ORTADOĞU

Beşar Esad'ın av alanı genelde camiiler..

Beşar Esad'ın av alanı genelde camiiler.. Şii İran'ın desteklediği, İslam düşmanı Beşar Esad'ın kini müslümanlaradır..

Irak'ta İnanılmaz Şii Oluşumlar !

Irak'ta İnanılmaz Şii Oluşumlar ! Irak'ta İnanılmaz Şii Oluşumlar !

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign