ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Nouman Khan Hakkında Kısa Bilgi

Nouman Khan Hakkında Kısa Bilgi

Tarih 11 Aralyk 2017, 09:14 Editör Yönetici

Nouman Khan Hakkında Kısa Bilgi

Mezhebsiz sapık Nouman Khan bacak bacak üstüne atmış tarikatlara saydırıyor, mezheblere saydırıyor, meshin şartlarını inkar edip günlük ince çorap üzerine mesh veren bir imamın arkasında namaz kılmayan cemaati eleştiriyor, mezheb imamlarının içtihadları ile dalga geçiyor. Neymiş bu gibi farklılılar müslümanlar arasında sorunlara yol açıyormuş. Ne yapacaktık yani ? yanlış olana yanlış demeyip olsun ya bir şey olmaz mı diyecektik, Günlük ince çorap üstüne mesh veren abdestsiz imamın arkasında namaz mı kılacaktık senin gönlün olsun diye ? Dini bilgileri bir tarikatten öğrenirsek bu kesinlikle bizi geliştirmezmiş ama Nouman Khan ' dini öğrenirsek doğru olurmuş. Herifteki egoya bak. Mezheb imamlarını, Allah dostu alimleri bırakıp bacak bacak üstüne atıp konuşan mezhebsiz sapıktan öğreneceğiz dinimizi.

Bunlar ağzı iyi laf şeytan uşakları. Hadisi şeriflerde de böyle akıcı ve süslü kelimelerle konuşup müslümanları sapıttıracak kötü imamlardan söz ediliyor.


 Bir ton müslümanda salonda toplanmış sırıta sırıta bu şebekleri izliyor. Yazık !

Alıntı.


Bu haber 14901 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
NOUMAN ALİ KHAN

Cübbeliden Ali Khan Açıklaması (video)

Cübbeliden Ali Khan Açıklaması (video) Cübbeliden Ali Khan Açıklaması

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign