ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERY

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Bekir Bozdağ'ın Medreselere İftirası ve CB Erdoğan'dan Reddiye!

Bekir Bozdağ'ın Medreselere İftirası ve CB Erdoğan'dan Reddiye!

Tarih 05 Kasym 2017, 06:02 Editör Yönetici

Dinimize, Ecdada Osmanlı'ya hakarettir bu yapılan..

Web sitemiz özellikle reddiyeler ve dini meseleler üzerine olduğu için Bekir Bozdağ'ın son açıklaması üzerine listemize girmiş bulunmakta.. Bizim kimseye düzdürecek çıkarımız yok, biz Hakkı Hakk için söylemeye gayret ediyoruz.. Parti bölük böllüşmüyoruz..

Bir kişiden sıcaklık alamadığımda bazen hüsnü zan yapayım diyorum, lakin yinede ısınamadığım kişiler oluyordu.. Bunlardan biri de Bekir Bozdağ idi.. Böyle zahiri sebepler çıktıkça da, Elhamdülillah boş yere değilmiş diyor ve bunlara Allah için kızmaya niyet ediyorum..

"İmanı en sağlam şekilde ortaya koyan husus, hiç şüphesiz Allah için sevmek ve Allah için kızmaktır!" (Ahmed b. Hanbel, el-Müsned, 4/286.)

Bekir Bozdağ'ın talihsiz açıklaması:

Medreseleri işaret ederek "Merdiven altı din eğitim ve öğretimi yapıldığı" iddialarına da yanıt veren Bozdağ, buna göz yumulması ve izin verilmesinin mümkün olmadığını söyledi.

Ülkemizde Diyanet ve STK'lar olmak üzerine eğitim veren yerler var. Selefi, vehabi, şia vb. gibi zehirli akımları saymıyorum, ülkemizde ki ehli sünnet üzere dini eğitim veren STK'lar halen Osmanlı'da ki medrese usulü eğitimlerine devam etmektedirler. Bozdağ bunu Diyanet'e demediğine göre STK'ları hedef aldığı aşıkardır.. 

Bazı yazılarımızda, bizler Osmanlı veya Tasavvufa karşı tahkir edici söylemleri ihanet olarak görmekte olduğumuzu ve bununda sebeplerini örnekleri ile yazmışızdır..

Bekir bey, medreselerini yeri gelip karargah yapıp düşmana kan kusturan şeyhlerimize dolaylı yoldan bilerek veya bilmeyerek taş attığının farkındamıdır bilemeyiz ama onların mirası bu topraklarda gezinirken hiç mi boğazı yutkunmaz merak ediyoruz!!

Bir kardeşimiz sosyal medya hesabında şöyle yazmış; "Bekir Bozdağ, seneler önce Fetoye karşı olanlara karşı meclis kürsüsünde hocasını ateşli şekilde savunmuştu. Medreselere "merdiven altı eğitim kurumu" demeyi onlardan öğrendi demekki. Diyecek çok şey var lakin şimdilik: Yazıklar olsun, yazıklar olsun, yazıklar olsun..."

Yine sosyal medyada "Medreselere merdiven altı diyeceğine kendi geçmişini temizle. Sen Fetoye övgü düzerken o Medreselerde yetişen hocalar Feto ile mücadele için bedel ödediler bedel. " şeklinde mesajlar yer aldı..

Yusuf Kaplan;
"İslâm'ın
kaynaklarını tedris eden
*
güzel talebelere taliban,
güzide kurumlara “merdivenaltı” diyenler
bunun vebalini ödeyemezler!
*
Yazık!"

Bedri Gencer hoca;
"Merdivenüstü" kurumlar Başgil'in tabiriyle din münekkidi yetiştirirken o "merdivenaltı" müesseseler din âlimi yetiştirmeyi sürdürmüşlerdir.

İmam Rabbani Hazretleri gibi tasavvuf büyüklerine iftira ve hakaretten geri kalmayan dinihaberler.com gibi siteleri sevindiren Bekir Bozdağ'ı daha iyi tanımış olduk. Şeriat zahire bakar değil mi?

Neyse yazacak çok şey var, lakin arife tarif gerekmez misali fazla yazmak istemiyoruz..

Sayın Bozdağ şu listeye iyi bakın ve merdiven altı diyerek iftira attığınız yerlerden kimler çıkmış iyice İDRAK edin!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın medrese ziyareti ve medreselere dair fikirleri.. Bir nevi Bozdağ'a reddiye yapmış CB Erdoğan..


Bu haber 9734 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
BEKİR BOZDAĞ

  • Bu kategoriye henüz haber eklenmedi.

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign