ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

SİTEMİZE ZİYARETLER!

       
Türkiye-Selefilik-Deaş ve Ebu Hanzala Tehlikesi

Türkiye-Selefilik-Deaş ve Ebu Hanzala Tehlikesi

Tarih 25 Kasım 2016, 20:06 Editör Yönetici

Işid'e adam yetiştiren Ebu Hanzala ve Hücre Evleri Tehlikesi

Çok önemli bir konu değerli arkadaşlar. Türkiye’de Tevhid mücadelesi ve selefilik örtüsü adı altında Işid’e eleman yetiştirip “islam Devleti kuruldu, katılmak farz oldu”diyerek gençleri Işid’e yollayan Ebu Hanzala ve gurubu her şehirde yapılanmaya çalışıyor. Ve hücre evi faaliyeti yürütüyorlar.
   Bu virüslü hücreler Türkiye halkını tekfir ettiğinden kanları helal, malları ganimet olarak görüyor. O yüzden çok büyük potansiyel bir tehlike. Her an “cihad, hilafet” gibi kavramları istismar ederek dış güçlerin emriyle harekete geçebilir ve katliamlara imza atabilirler… Yetkililer acilen tedbir almalıdır.

İhvanlar.net

Bu haber 17965 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
EBU HANZALA

EBU HANZALA İLE HAYATI KARARDI - ESKİ TEKFİRCİDEN ŞOK İTİRAFLAR

EBU HANZALA İLE HAYATI KARARDI - ESKİ TEKFİRCİDEN ŞOK İTİRAFLAR EBU HANZALA İLE HAYATI KARARDI - ESKİ TEKFİRCİDEN ŞOK İTİRAFLAR

Ebu Hanzalayı Deşifre Eden Bir Deaşlı Terörist

Ebu Hanzalayı Deşifre Eden Bir Deaşlı Terörist Ebu Hanzalayı Deşifre Eden Bir Deaşlı Terörist

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign