ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 436799209
Toplam Çoğul: 668269589
Mustafa İslamoğlu'nun Şia İle Yakınlığı ve Irak Ziyareti !

Mustafa İslamoğlu'nun Şia İle Yakınlığı ve Irak Ziyareti !

Tarih 01 Aralık 2013, 12:54 Editör

Mustafa İslamoğlu'nun Şia İle Yakınlığı ve Irak Ziyareti !

Mustafa islamoğlu Irak’ta Sünni Düşmanı Şii Sistani ‘nin adamlarıyla ziyaret yapması o kadar manidar ki; sohbetlerinde Şiiliği aşılaması , İran şia’sından Ehli beyt mektebi diye bahsedildiği zaman ben de ehli sünnetim diye takiyyesine asla kanmamıştı Ümmeti Muhammed. Şimdi ise Şii oluşunun altına hem imza atmış oldu ..

Hemde Tam bir Ehli Sünnet düşmanı olan beyanlarında Açıkca bunu ifade eden, ABD ‘nin Irakı işgalinde Şia’ya Onlarla savaşmayın fetvası veren SİSTANİ ‘nin Türkiye vekilleriylede bu ziyareti yapması onun Türkiye içinde Şii yayılmacılığı için kullanılan bir maşa konumunda olduğunu bir kez daha ıspat etmiş oldu..


Türkiyede yayın yapan http://www.alulbeyt.com.tr/ sitesi 

Türkiyede yayın yapan , Sistaniye ait olan haber sitesi

Haber Linki : http://www.alulbeyt.com.tr/haber_detay.php?haber_id=1648

Birlikte ziyaret yaptığı kişi , Rahmi Onurşan  Şii Sistaninin Türkiye vekili …

 


 

 

SİSTANİ.ORG SİTESİ ve

Şİİ SİSTANİNİN ABD YE SİLAH SIKILMAZ FETVASI !


1.5 milyonun üstünde Iraklının öldüğü, 5 milyon çocuğun yetim kaldığı, 1 milyondan fazla kadının dul bırakıldığı, milyonlarca insanın göç ettiği, altyapısı ve şehirlerinin yıkıma uğradığı Irak işgaline karşı yapılan meşru direnişe en büyük darbeyi Şii din adamlarının başında gelen merci makamındaki Ayetullah Uzma el Hac Seyyid Ali Sistani vurmuştur.

TÜRKÇE İLK DEFA YAYIMLANAN BU ŞOK EDİCİ tarihi belge Sistani ve benzeri Şii otoritelerin Irak işgaline ve özellikle son günlerde Amerikan işgal yönetimiyle imzalanacak “Güvenlik Anlaşmasına” karşıymış gibi yapılan asılsız,uydurma haberleri, propagandaları ve sloganları tamamen yalanlamaktadır.Amerika’nın Irak topraklarını işgali tıpkı bu belgede görüldüğü gibi Şii din adamlarının direnişin yapılmamasına dair fetva yayımlamaları, devleti ele geçirmek için Irak İslam Yüksek Konseyi, Dava Partisi ve Sadr Grubu gibi Şii oluşumların ittifak etmesi ve en önemlisi İran Devleti’nin verdiği zımni destek sayesinde olmuştur.

Tarih: 25 Safer 1427 Hicri
Konu: İşgalcilere karşı cihad hakkında

İsim: Ahmed el Hac Hanta

Konu: İşgalcilere karşı cihadın meşruiyeti hakkında Elektronik mektup

__________________________________
Soru: Amerikan işgalcilerine karşı Allah yolunda cihad etmek üzerimize vacip midir? Sizin değerli mesajınızda Cihadla ilgili bir fetva bulmaya çalıştım; ancak bulamadım. Bizlere faydalı olunuz, Allah (cc) karşılığını versin.

Sistani’nin Cevabı: Bismihi Teala,

Gaib zamanda Cihad’ın hududu yoktur, savunmanin birkac asamasi olup onları aşmak caiz değildir!

İşte bu fetva nedeniyle milyonlarca Şii körü körüne itaat ettikleri bir bozuk zihniyet neticesinde Irak’ın işgaline ve parçalanmasına, akabinde seçimler ile devlet nimetlerinden faydalanma yoluna gittiler! Elbette Cevad Halisi gibi vatansever ve işgal karşıtı çok az sayıda Şii alim bunların dışında yer alarak mücadele yolunu seçti…


Bu linkte  Şii Sistani ‘nin Türkiye ilişkilerini ve Kimlerle işbirliği içinde olduğunu yayınladık.

Alinti: sapitanlar.com

Bu haber 16612 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA İSLAMOĞLU

MISTAFA GOLDZİHER YANİ MUSTAFA İSLAMOĞLU

MISTAFA GOLDZİHER YANİ MUSTAFA İSLAMOĞLU İslamoğlu'nu deşifre eden güzel bir yazı...

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim