Nereye Bu Gidiş, Bir CB Başdanışmanı Vakası Daha..


Açıklama: Hidayet Türkoğlu'nun içinde bulunduğu resim haklı tepkilere neden oldu..
Kategori: MUSTAFA İSLAMOĞLU
Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 15 Şubat 2019, 22:15
Site: Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine site
URL: http://www.reddiyeler.com/detay.asp?haberID=559


 

VAH BİZE VAH, BİR BAŞDANIŞMAN VAKASI DAHA... Ehli sünnete ve Çanakkale Ruhunu kazandıran Anadolu'nun iman gücüne savaş açmış Mustafa İslamoğlu gibi birini resmi twitter adresinden açıkça savunan Cumhurbaşkanı başdanışmanlarından Ayşen Gürcan'dan sonra, Cumhurbaşkanının başdanışmanı Hidayet Türkoğlu bakın kimlerle bir arada..!

Bizi biz eden tüm değerlere cephe açmış, Ehli sünnetin ve dolayısıyla Anadoluyu mayalayan tüm değerlerin, ecdadımızın, ecdadımızdan bize kalan mirasın düşmanları ile bir arada...Bu tayfanın ortak karakteristik özellikleri;
1- Hiç biri finansal sorun asla(!) yaşamaz..
2- Kendi dediklerini kabul eden bir avuç insan dışında 2 milyar Müslümanı müşrik ilan eder tekfir ederler..
3-Ehli sünnet itikadına savaş açmışlardır..


Bu ve yine bazı web sitelerimiz de bazen yazıyoruz, Cumhurbaşkanının etrafı itikadı bozuk kişilerden temizlenmeli diye, CB bir konuşmasında "Ben kadere iman ediyorum" diyor, lakin etrafında kaderi açıkça inkar eden, kader diye birşey yoktur uydurmadın diyen ve dahi birçok sapkın görüşleri olan Mustafa İslamoğlu ve tayfası ile yakın temas halinde olan kişiler en yakınında, bu ne yaman çelişki demezler mi o zaman??

Zaten bu ve benzeri durumdan asırlardır ehli sünneti yaşayan ve yaşatılmasına vesilen olan kapıların banileri ve müntesipleri rahatsızlar, tavsiyelerini yeri geldiklerinde de yapıyorlar, lakin itikadı bozuk bir yapılanma olan Fetö olayından ders almak ilk önce devlet yöneticilerine düşmektedir, vebal onlarındır.. 

Allahu teala bunları toplu şekilde islah etsin, ıslahları mukadder degil ise beslendikleri oryantalistlerle beraber perişan etsin. Amin

Soldan sağa (Mehmet Okuyan, Caner Taslaman, Mustafa İslamoğlu, Hidayet Türkoğlu, Emre Dorman)