ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

BİLGİLENDİRME:

Elbette altta ki isimlerin hepsini bir tutmuyoruz. Reddiye ve tenkit edilenleri bir kategori altında topladığımız için böyle uygun gördük.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 428346745
Toplam Çoğul: 657990443
Feminist oyununda ikinci perde: Camide kadın erkek karışık provokasyonlar

Feminist oyununda ikinci perde: Camide kadın erkek karışık provokasyonlar

Tarih 10 Nisan 2018, 08:23 Editör Yönetici

Feminist oyununda ikinci perde: Camide kadın erkek karışık provokasyonlar

Bazı hocaların kadınlar yönelik videoları kırpılarak özellikle kadınlar gününe denk getirilip kadının İslam’da dışlandığına, ötekileştirildiğine dair bir algı oluşturulmaya çalışıldı. Maalesef Diyanet ve Hükumet de bu oyuna alet oldu.

   Halbuki Diyanet bu konularda dik bir duruş sergileyip “din böyle diyor, biz dine tabiyiz, dini günün şartlarına göre değil günün şartlarını dine göre uyarlamamız lazım” gibi bir çıkış yapsaydı ve hükumet topu Diyanete atsaydı sorun kalmayacaktı. Gelecek fitnelerin de önü kesilmiş olacaktı.

   Lakin tam aksine gelecek fitnelere kapı aralanmış oldu. Çünkü bunların hepsi aslında geleceğe yönelik bir hazırlıktı.

   Amerika’da, İnglitere’de ve daha bir çok batı ülkelerinde yaptıkları ancak tutmayan kadın erkek karışık namaz provokasyonuna Türkiye’de başka boyuttan yaklaşmış oldular.


İKİNCİ PERDE AÇILDI

   Provokasyonda ikinci perde açıldı. Bu sefer camide namaz ibadetine göz diktiler ve kadın erkek karışık namaz ve beraberlik şarlatanlığına soyundular.

    İngiliz kanalı BBC kanalı İslam’i konulara alaka duymaya başlamış olsa gerek bu konu üzerine haber yapmış. Başı örtülü ama zihnini batıya teslimİslam cahili bir kadınla röportaj yapıyor.

   Kadın: “Ben erkek arkadaşlarımla okulda sınıfta yanyana beraber ders yapabiliyorum fakat camiye geldiğimizde direkt arka safta kalıyoruz” diyor ve beraber yanana namaz kılmayı, camide yanyana karışık olmayı savunuyor.

DİN CAHİLİ OLURSAN BÖYLE OLUR!

   Okulda, sınıfta o erkek arkadaşın(!)la beraber olmak, birlikte olmak, yanyana olmak CAİZ DEĞİL ki sen camide yanyana olmayı savunuyorsun.

   Peygamberimizin getirdiği İslam dininde hiçbir şekilde yabancı erkek ve kadınlar yanyana karışık bir şekilde olmamıştır ki camide karışık olmayı savunuyorsun.

   Yine Peygamberimizin getirdiği İSLAM dininde erkeğin ve kadının camideki yeri bellidir. Kadın en arka safta namaza duracaktır. Bu uygulama kadını fiziken koruduğu, erkeğin gözünü sakındırdığı, edebe ve ahlaka ne uygunu olduğu aşikarken aksini söylemek yine din cahilliğinin bir göstergesidir.

PROVOKATÖR…

   Biz din cahili dedik ama öyle olmadığını biz de siz de biliyorsunuz. Bunlar kurulan bir oyunun piyonları. Rollerini oynuyorlar. Bizleri bu batıl, saçma tartışmaların içine çekiyorlar.


    EN BÜYÜK SUÇ DİYANETİN!

    Evet, en büyük suç/vebal Diyanet İşlerinindir. Halkı bu gibi meselelerde “tepki korkusuyla” aydınlatmadığı, çekimser kaldığı için şimdi birileri çıkıp rahatça “okulda beraberiz camide niye ayrıyız” diyebiliyor, camide karışık halka provokasyonu yapabiliyor.

   Bu oyunu bozacak da yine Diyanettir.

   Haydi, bir kere olsun şöyle Müslümanca bir duruş sergilensin ve fitnein önü kesilsin.

www.ihvanlar.netKADINLARIN ERKEKLERLE AYNI SAFTA NAMAZ KILMASI CAİZ DEĞİLDİR

Bu haber 394 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MEALCİLİK

Mealcilik (kuraniyyun): Kur'an'ın Bazısını Alıp Bazısını Almamak

Mealcilik (kuraniyyun): Kur'an'ın Bazısını Alıp Bazısını Almamak Mealcilik (kuraniyyun): Kur'an'ın Bazısını Alıp Bazısını Almamak = Yahudilerin Tevrata Bakışı..!

İmam Hatipler inanç buhranı içine sokuluyor

İmam Hatipler inanç buhranı içine sokuluyor İmam Hatipler inanç buhranı içine sokuluyor

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim