ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

irangercegi.com

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 396837941
Toplam Çoğul: 610467648
Mustafa İslamoğlu'nun Namaz İftirasının Deşifresi

Mustafa İslamoğlu'nun Namaz İftirasının Deşifresi

Tarih 21 Ocak 2018, 05:53 Editör Yönetici

Mustafa İslamoğlu'nun Namaz İftirasının Deşifresi

Sevgili kardeşlerim, sosyal medyada gördüğümüz bu videoda Mustafa İslamoğlu'nun her zamanki yaptığı iki yüzlülüğü göreceksiniz, seneler önceki videosunda Peygamberimizin namazı Cebrail as'dan öğrendiğini söylüyor, şimdi ise Yahudilerden öğrendi diyor... Evet, adam kendinin ne mal olduğunu açıkça göreceksiniz, buna tepki olarakta bir kardeşimiz kendi sayfasında tepki göstererek bu videoyu hazırlamış, buyrun izlemeye...Bu haber 677 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
MUSTAFA İSLAMOĞLU

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor Mustafa İslamoğlu Peygamberimize müşriklerin dili ile sesleniyor

Mustafa İslamoğlu Patentli Yalanlar Serisi Güncellenmiş!

Mustafa İslamoğlu Patentli Yalanlar Serisi Güncellenmiş! Ebubekir hoca Mustafa İslamoğlu'nun yalanlarını deşifre etmiş, hemde delilleri ile..

(c) 2014 - 2016 Bu web sitemizle biz kesinlikle bir inanca ve kişilere saldırı yapmıyoruz. Bu tamamen inandığımız değerlere, inanca saldıran bir zihniyeti deşifre ve bilgilendirme amacıyla, kaynak ve yorumlara dayalı özgür ifadenin savunulduğu bir web sitesidir. Olmamasını düşündüğünüz sayfa ve nedenlerini bize göndermeniz halinde, değerlendirip gerekli işlemi yapacağımızıda buradan bildiririz. Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine yazılan faydalı yazılar..
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapı: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bilişim